Hotel Casa Grande
| 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eten op locatie Restaurant | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Er is een restaurant op het terrein.
Gasten kunnen naar Tota gaan, die is 29 km van Hotel Casa Grande.
99 Sabores biedt een breed scala aan Colombiaanse maaltijden en ligt binnen 5 minuten loopafstand van dit hotel.
- Locale bezienswaardigheiden
- Plaza de Toros La Pradera4800 km
- Luchthavens
- Vliegveld El Yopal155 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Restaurant
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Inchecken: van 12:00
Uitchecken: tot 10:00
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Casa Grande naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Hotel Casa Grande te komen. - ❓
Is er parkeergelegenheid bij Hotel Casa Grande?
Ja, Hotel Casa Grande biedt parkeerplaatsen gratis aan. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Hotel Casa Grande?
De gemiddelde prijs van een kamer in Hotel Casa Grande is $40. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.